Producenci
47,00 zł
38,21 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
47,00 zł
38,21 zł
Szczotka do podłóg Salmon Hillbrush B770RES 305 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczotka uszczelniona żywicą, przeznaczona do szorowania punktowego na mniej równych powierzchniach i do mniejszych obszarów, gdzie zabrudzenia prawdopodobnie będą trudniejsze do usunięcia.
Zalecane kije ALH27, ALH7.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne
| Twardość włosia | Twarde |
| Materiał włosia | Poliester |
| Długość włosia | 40 mm |
| Uszczelnienie żywicą | Tak |
| Materiał | Poliester, Polipropylen |
| Wysokość | 108 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Długość | 305 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,7 kg |
| Seria | B770RES |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.