Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Miotła do zamiatania Salmon Hillbrush B929 230 mm średniej twardości włosie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mała szczotka idealna do pracy na małej powierzchni w ciasnych miejscach.
Zalecane kije: ALH7, ALH27.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne
| Twardość włosia | Średnie |
| Długość włosia | 55 mm |
| Uszczelnienie żywicą | Nie |
| Materiał | Poliester, Polipropylen |
| Wysokość | 127 mm |
| Szerokość | 45 mm |
| Długość | 230 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,3 kg |
| Seria | B929 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.