Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Miotła Salmon Hillbrush B994 457 mm twarde włosie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uniwersalna miotła do zbierania większych zanieczyszczeń na większych otwartych przestrzeniach.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością
Dane techniczne
| Twardość włosia | Twarde |
| Długość włosia | 63 mm |
| Uszczelnienie żywicą | Nie |
| Materiał | Poliester, Polipropylen |
| Wysokość | 113 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Długość | 457 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 1,3 kg |
| Seria | B994 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.