Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Szczotka do szorowania Salmon Hillbrush B1342RES 230 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mocna szczotka odporna na rdzę, przeznaczona do szorowania betonowych podłóg.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne
| Twardość włosia | Twarde |
| Materiał włosia | Stal nierdzewna |
| Długość włosia | 75 mm |
| Uszczelnienie żywicą | Tak |
| Materiał | Polipropylen, Stal nierdzewna |
| Wysokość | 95 mm |
| Szerokość | 45 mm |
| Długość | 230 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,42 kg |
| Seria | B1342RES |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.