Producenci
47,00 zł
38,21 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
47,00 zł
38,21 zł
Szczotka HIGH- LOW Salmon Hillbrush B1783 275 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczotka z kątowo ustawionym włosiem nadaje się do czyszczenia powierzchni pod niskimi stołami oraz wykafelkowanych ścian i podłóg.
Zalecane kije: ALH7, ALH27, ALH8.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne
| Twardość włosia | Średnie |
| Materiał włosia | Poliester |
| Długość włosia | 75 mm |
| Uszczelnienie żywicą | Nie |
| Materiał | Poliester, Polipropylen |
| Wysokość | 115 mm |
| Szerokość | 125 mm |
| Długość | 275 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,4 kg |
| Seria | B1783 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.