Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Szczotka ręczna Salmon Hillbrush D7 270 mm średniej twardości włosie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczotka zwykle używana do usuwania zanieczyszczeń z blatów roboczych, taśmociągów, pojemników i maszyn. Z przodu szczotki włosie ustawione jest pod kątem, co umożliwia czyszczenie w trudno dostępnych narożnikach.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 80 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne
| Twardość włosia | Średnie |
| Długość włosia | 35 mm |
| Uszczelnienie żywicą | Nie |
| Materiał | Poliester, Polipropylen |
| Wysokość | 127 mm |
| Szerokość | 68 mm |
| Długość | 270 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 80 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,3 kg |
| Seria | D7 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.