Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Szczotka druciana Salmon Hillbrush WS6S 225 mm twarde włosie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bardzo twarda szczotka o właściwościach ściernych przeznaczona do szorowania przypalonych i zaschniętnych osadów.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne
| Twardość włosia | Twarde |
| Długość włosia | 26 mm |
| Uszczelnienie żywicą | Nie |
| Materiał | Polipropylen, Stal nierdzewna |
| Wysokość | 51 mm |
| Szerokość | 35 mm |
| Długość | 279 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,2 kg |
| Seria | WS6S |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.