Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Szczotka do szczelin Salmon Hillbrush B1240 180 mm twarde włosie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mała szczotka wielkości szczoteczki do zębów jest idealna do precyzyjnego czyszczenia przypalonych osadów i drobnych części/szczelin maszyn. Ma małą końcówkę o ściętym ostrzu. Jest odporna na rdzę.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C.
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne
| Twardość włosia | Twarde |
| Długość włosia | 14 mm |
| Uszczelnienie żywicą | Nie |
| Materiał | Polipropylen, Stal nierdzewna |
| Wysokość | 55 mm |
| Szerokość | 13 mm |
| Długość | 180 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,2 kg |
| Seria | B1240 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.