Producenci
47,00 zł
38,21 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
47,00 zł
38,21 zł
Szczotka do rur na pręcie Salmon Hillbrush T942 400 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczotka z poliestrowym włosiem nawiniętym na drut ze stali nierdzewnej, zamocowana na bardzo elastycznym 3-metrowym pręcie acetylowym, do czyszczenia rur.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 82 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne
| Twardość włosia | Średnie |
| Materiał włosia | Poliester |
| Długość włosia | 38 mm |
| Materiał | Poliester, Stal nierdzewna, Acetal |
| Wysokość | 25 mm |
| Szerokość | 290 mm |
| Długość | 400 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 82 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,38 kg |
| Seria | T942 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.