Producenci
47,00 zł
38,21 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
47,00 zł
38,21 zł
Szczotka do rur Salmon Hillbrush T961 154 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczotka z włosiem poliestrowym, nawniętym na drut ze stali nierdzewnej z rączką polipropylenową. Ma gwint pasujący do elastycznych uchwytów serii T/HAN.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne
| Twardość włosia | Średnie |
| Materiał włosia | Poliester |
| Długość włosia | 40 mm |
| Materiał | Poliester, Stal nierdzewna |
| Wysokość | 16 mm |
| Szerokość | 17 mm |
| Długość | 157 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,1 kg |
| Seria | T961 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.