Producenci
47,00 zł
38,21 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
47,00 zł
38,21 zł
Szczotka do ścian Salmon Hillbrush B1056 275 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczotka ścienna z wyjątkowo gęstym włosiem, z drobnego, karbowanego poliestru, który bardzo dobrze zatrzymuje wodę i powoli ją uwalnia, dzięki czemu jest to idealna szczotka do mycia.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne
| Twardość włosia | Miękkie |
| Materiał włosia | Poliester |
| Długość włosia | 38 mm |
| Materiał | Poliester, Polipropylen |
| Wysokość | 95 mm |
| Szerokość | 100 mm |
| Długość | 275 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,42 kg |
| Seria | B1056 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.