Producenci
47,00 zł
38,21 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
47,00 zł
38,21 zł
Szczotka do rur Salmon Hillbrush B1529/75 190 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczotka do rur, pasuje do każdego uchwytu z serii Hygiene.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne
| Twardość włosia | Średnie |
| Materiał włosia | Poliester |
| Długość włosia | 38 mm |
| Materiał | Poliester, Polipropylen |
| Wysokość | 75 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Długość | 190 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,14 kg |
| Seria | B1529/75 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.