Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
Obieraczka Victorinox VICTORINOX 6.0963.4 YPSO zielona
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Obieraczka Victorinox VICTORINOX 6.0963.4 YPSO zielona przeznaczona w szczególności do obierania ziemniaków i innych warzyw.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Obieraczka do warzyw i owoców |
| Dostępne kolory | Zielony |
| Kształt ostrza | Proste z ząbkowaną krawędzią |
| Twardość ostrza | Twarde |
| Szerokość | 63 mm |
| Wysokość | 18 mm |
| Długość całkowita | 145 mm |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał rękojeści | Polipropylen (PP) |
| Ciężar | 20 g |
| Dodatkowe informacje | Nadaje się do mycia w zmywarce |
| Numer artykułu | 6.0963.4 |
| Seria | Ypso |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.