Producenci
47,00 zł
38,21 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
47,00 zł
38,21 zł
Obieraczka Victorinox VICTORINOX 6.0963.1 YPSO czerwona
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Obieraczka Victorinox VICTORINOX 6.0963.1 YPSO czerwona przeznaczona w szczególności do obierania ziemniaków i innych warzyw.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Obieraczka do warzyw i owoców |
| Dostępne kolory | Czerwony |
| Kształt ostrza | Proste z ząbkowaną krawędzią |
| Twardość ostrza | Twarde |
| Szerokość | 63 mm |
| Wysokość | 18 mm |
| Długość całkowita | 145 mm |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał rękojeści | Polipropylen (PP) |
| Ciężar | 20 g |
| Dodatkowe informacje | Nadaje się do mycia w zmywarce |
| Numer artykułu | 6.0963.1 |
| Seria | Ypso |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.