Producenci
47,00 zł
38,21 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
47,00 zł
38,21 zł
Uchwyt druciany do szczotek do rur Samon Hillbrush T/HAN1500 1500 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt z drutu ze stali nierdzewnej, pasujący do szczotek: T961-T966.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne
| Uszczelnienie żywicą | Nie |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Wysokość | 6 mm |
| Szerokość | 17 mm |
| Długość | 1500 mm |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,1 |
| Seria | T/HAN150 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.