Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
Szczotka do szorowania Salmon Hillbrush B1342 230 mm twarde włosie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mocna szczotka odporna na rdzę, przeznaczona do szorowania betonowych podłóg.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne
| Twardość włosia | Twarde |
| Materiał włosia | Stal nierdzewna |
| Długość włosia | 26 mm |
| Uszczelnienie żywicą | Nie |
| Materiał | Polipropylen, Stal nierdzewna |
| Wysokość | 95 mm |
| Szerokość | 45 mm |
| Długość | 230 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,3 kg |
| Seria | B1342 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.