Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
Miotła Salmon Hillbrush B809RES 457 mm średniej twardości włosie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytrzymała miotła idealna do zamiatania dużych, otwartych przestrzeni.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością
Dane techniczne
| Twardość włosia | Średnie |
| Długość włosia | 60 mm |
| Uszczelnienie żywicą | Tak |
| Materiał | Poliester, Polipropylen |
| Wysokość | 111 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Długość | 457 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 1,2 kg |
| Seria | B809RES |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.