Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Wieszak ścienny Vikan 1011 na 5 produktów różne kolory
Cena regularna:
146,30 zł
Cena regularna:
118,94 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wieszak Vikan 1018 . Gumowy klips oraz haczyki umożliwiają do zawieszenia od 4 do 6 produktów.
Wykonany z solidnego polipropylenu, łatwy w myciu i użytkowaniu
Dostępne kolory: zielony, niebieski, czerwony, biały, żółty, pomarańczowy, fioletowy, czarny
Dane techniczne
| Rodzaj materiału | Polipropylen; Guma TPE; Poliamid |
| Wymiary: szerokość x wysokość x długość | 87 mm x 48 mm x 420 mm |
| Waga | 0,36 kg |
| Max. wartość pH w stężeniu użytkowym | 10,5 pH |
| Min. wartość pH w stężeniu użytkowym | 2 pH |
| Max. temperatura czyszczenia (zmywarka) | 93 °C |
| Max. temperatura suszenia | Brak informacji |
| Maksymalna temperatura użytkowania (w kontakcie z żywnością) | 40 °C |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 80 °C |
| Min. temperatura użytkowania | 0 °C |
| Zalecana temperatura sterylizacji (autoklaw) | 121 °C |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.