Producenci
47,00 zł
38,21 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
47,00 zł
38,21 zł
Wieszak ścienny Vikan 0618 na sześć produktów
Cena regularna:
250,71 zł
Cena regularna:
203,83 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wieszak ścienny Vikan 0618 ze stali nierdzewnej na sześć produktów, o ultra higienicznej konstrukcji. Specjalny uchwyt zapewnia odległość od ściany, co ułatwia czyszczenie między uchwytem a ścianą. Wysoka jakość materiału pozwala na długotrwałe stosowanie przy jednoczesnym utrzymaniu higieny.
Pasuje do wszystkich produktów firmy Vikan
Dane techniczne
| Rodzaj materiału | Stal nierdzewna (AISI 304) |
| Wymiary: szerokość x wysokość x długość | 65 mm x 55 mm x 460 mm |
| Waga | 0,68 kg |
| Max. wartość pH w stężeniu użytkowym | 10,5 pH |
| Min. wartość pH w stężeniu użytkowym | 2 pH |
| Max. temperatura czyszczenia (zmywarka) | 93 °C |
| Max. temperatura suszenia | Brak informacji |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 100 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -20 °C |
| Zalecana temperatura sterylizacji (autoklaw) | 121 °C |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.