Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
Wieszak ścienny Vikan 0616 na jeden produkt
Cena regularna:
76,48 zł
Cena regularna:
62,18 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wieszak ścienny Vikan 0616 nierdzewny na jeden produkt o ultra higienicznej konstrukcji. Specjalny uchwyt zapewnia odległość od ściany, co ułatwia czyszczenie między uchwytem a ścianą. Wysoka jakość materiału pozwala na długotrwałe stosowanie przy jednoczesnym utrzymaniu higieny.
Pasuje do wszystkich produktów firmy Vikan.
Dane techniczne
| Rodzaj materiału | Stal nierdzewna (AISI 304) |
| Wymiary: szerokość x wysokość x długość | 65 mm x 55mm x 48 mm |
| Waga | 0,11 kg |
| Max. wartość pH w stężeniu użytkowym | 10,5 pH |
| Min. wartość pH w stężeniu użytkowym | 2 pH |
| Max. temperatura czyszczenia (zmywarka) | 93 °C |
| Max. temperatura suszenia | Brak informacji |
| Maksymalna temperatura użytkowania (w kontakcie z żywnością) | Brak informacji |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 100 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -20 °C |
| Zalecana temperatura sterylizacji (autoklaw) | 121 °C |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.