Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
Vikan 2908 Skrobak do stołów i podłóg
Cena regularna:
120,65 zł
Cena regularna:
98,09 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Skrobak wykonany z polipropylenu i stali nierdzewnej.
Idealny do skrobania i poluzowania uporczywego, tłustego brudu (np. mięso, tłuszcze, czekolada, ciasta, itd.) z kafelek i betonowych podłóg. Można używać również na stołach o dużych powierzchniach.
Dane techniczne
| Rodzaj materiału | Polipropylen; Stal nierdzewna (AISI 304) |
| Wymiary: szerokość x wysokość x długość | 260 mm x 155 mm x 32 mm |
| Waga | 0,29 kg |
| Max. wartość pH w stężeniu użytkowym | 10,5 pH |
| Min. wartość pH w stężeniu użytkowym | 2 pH |
| Max. temperatura czyszczenia (zmywarka) | 93 °C |
| Max. temperatura suszenia | 120 °C |
| Maksymalna temperatura użytkowania (w kontakcie z żywnością) | 170 °C |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 170 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -20 °C |
| Zalecana temperatura sterylizacji (autoklaw) | 121 °C |
| Zgodny z brytyjską normą 2019 nr 704 dotyczącą materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością | Tak |
| PFAS, ftalany i BPA dodane celowo | Nie |
| Zgodny z rozporządzeniem REACH (WE) nr 1907/2006 | Tak |
| Zgodność z rozporządzeniem (WE) 1935/2004 dot. materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością¹ | Tak |
| Zgodny z rozporządzeniem FDA CFR 21 | Tak |
| Zgodny z rozporządzeniem UE 2023/2006/WE w sprawie dobrej praktyki produkcyjnej | Tak |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.