Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
Obieraczka Victorinox 6.0930 Rapid biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Obieraczka VICTORINOX 6.0930 Rapid biała przeznaczona w szczególności do obierania ziemniaków i innych warzyw.
Perfekcyjne obieranie zapewnia bardzo ostre, gładkie, ruchome ostrze wykonane ze stali nierdzewnej, a wygodę użytkowania zapewnia dobrze wyprofilowana rączka z materiału antypoślizgowego ABS, w której znajduje się boczna końcówka do wycinania oczek z warzyw.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Obieraczka do warzyw i owoców |
| Dostępne kolory | Biały |
| Kształt ostrza | Proste z gładką krawędzią |
| Twardość ostrza | Twarde |
| Szerokość | 65 mm |
| Wysokość | 12 mm |
| Długość całkowita | 110 mm |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał rękojeści | Materiał syntetyczny (ABS) |
| Ciężar | 13 g |
| Dodatkowe informacje | Nadaje się do mycia w zmywarce |
| Numer artykułu | 6.0930 |
| Seria | Rapid |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.