Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Nóż do warzyw i owoców Victorinox 6.7836.L118 - 11 cm prosty z ząbkami żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż Victorinox 6.7836 L118 do obierania warzyw i owoców z miękką i twardą skórką, nadający się także do obierania pieczywa. Nóż posiada ostrze o długości 11 cm, ząbkowane i niezwykle ostre, wykonane ze stali nierdzewnej. Ergonomiczna, dobrze wyprofilowana rękojeść wykonana jest z syntetycznego materiału PP.
Kolor żółty
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Nóż do warzyw i owoców |
| Dostępne kolory | Żółty |
| Kształt ostrza | Proste z ząkowaną krawędzią |
| Twardość ostrza | Twarde |
| Długość ostrza | 11 cm |
| Szerokość | 24 mm |
| Wysokość | 12 mm |
| Długość całkowita | 220 mm |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał rękojeści | Polipropylen (PP) |
| Ciężar | 28 g |
| Dodatkowe informacje | Nadaje się do mycia w zmywarce |
| Numer artykułu | 6.7836.L118 |
| Seria | Swiss Classic |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.