Producenci
20,00 zł
16,26 zł
20,00 zł
16,26 zł
21,40 zł
17,40 zł
21,70 zł
17,64 zł
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
Nóż do warzyw i owoców Victorinox 6.7838.C1 - 11 cm prosty żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Nóż do warzyw i owoców |
| Dostępne kolory | Żółty |
| Kształt ostrza | Proste z ząbkowaną krawędzią |
| Twardość ostrza | Twarde |
| Długość ostrza | 11 cm |
| Szerokość | 24 mm |
| Wysokość | 12 mm |
| Długość całkowita | 220 mm |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał rękojeści | Polipropylen (PP) |
| Ciężar | 27 g |
| Dodatkowe informacje | Nadaje się do mycia w zmywarce |
| Numer artykułu | 6.7838.C1 |
| Seria | Swiss Classic |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.