Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
Nóż do warzyw i owoców Victorinox 6.7601.C1 - 8 cm prosty czerwony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Nóż do warzyw i owoców |
| Dostępne kolory | Czerwony |
| Kształt ostrza | Proste z gładką krawędzią |
| Twardość ostrza | Twarde |
| Długość ostrza | 8 cm |
| Szerokość | 20 mm |
| Wysokość | 11 mm |
| Długość całkowita | 189 mm |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał rękojeści | Polipropylen (PP) |
| Ciężar | 20 g |
| Dodatkowe informacje | Nadaje się do mycia w zmywarce |
| Numer artykułu | 6.7601.C1 |
| Seria | Swiss Classic |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.