Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Nóż do steków Victorinox 6.7936.12L4 zielony 11cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Profesjonalny nóż do steków, kotletów, pizzy, itp. szwajcarskiej firmy Victorinox 6.7936.12L4 zielony o długości ostrza 11 cm. Rękojeść wykonana z antypoślizgowego włókna Polipropylen (PP), dobrze wyprofilowana, odporna na ścieranie i działanie wysokich temperatur. Ostrze ząbkowane, wykonane z wysokiej jakości stali pozostaje długo ostre. Nóż można myć w zmywarce.
Dostępny kolor: zielony
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Nóż do steków |
| Dostępne kolory | Zielony |
| Kształt ostrza | Proste z ząkowaną krawędzią |
| Twardość ostrza | Twarde |
| Długość ostrza | 11 cm |
| Szerokość | 24 mm |
| Wysokość | 12 mm |
| Długość całkowita | 220 mm |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał rękojeści | Polipropylen (PP) |
| Ciężar | 28 g |
| Dodatkowe informacje | Nadaje się do mycia w zmywarce |
| Numer artykułu | 6.7936.12L4 |
| Seria | Swiss Classic |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.