Producenci
47,00 zł
38,21 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
47,00 zł
38,21 zł
Nóż do warzyw i owoców Victorinox 6.7608.C1 żółty 8 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż Victorinox 6.7608.C1 żółty do obierania warzyw i owoców z miękką i twardą skórką. Nóż posiada niezwykle ostre ostrze o długości 8 cm, wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Ergonomiczna, dobrze wyprofilowana rękojeść wykonana jest z syntetycznego materiału PP.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Nóż do warzyw i owoców |
| Dostępne kolory | Żółty |
| Kształt ostrza | Proste z gładką krawędzią |
| Twardość ostrza | Twarde |
| Długość ostrza | 8 cm |
| Szerokość | 20 mm |
| Wysokość | 11 mm |
| Długość całkowita | 189 mm |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał rękojeści | Polipropylen (PP) |
| Ciężar | 20 g |
| Dodatkowe informacje | Nadaje się do mycia w zmywarce |
| Numer artykułu | 6.7608.C1 |
| Seria | Swiss Classic |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.