Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
Mieszadło Vikan 70105 1190 mm białe
Cena regularna:
233,44 zł
Cena regularna:
189,79 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mieszadło z polipropylenu stosowane do mieszania żywności w temperaturach poniżej 100 ° C. Jest zwykle wybierane do produktów, które stawiają mały opór
Idealne do mieszania np. zup, karmelu, sosów itp.
Kolor biały
Dane techniczne
| Rodzaj materiału | Polipropylen |
| Wymiary: szerokość x wysokość x długość | 163 mm x 33 mm x 1190 mm |
| Średnica | Ø 31 mm |
| Waga | 1,01 kg |
| Max. wartość pH w stężeniu użytkowym | 10,5 pH |
| Min. wartość pH w stężeniu użytkowym | 2 pH |
| Max. temperatura czyszczenia (zmywarka) | 93 °C |
| Max. temperatura suszenia | 120 °C |
| Maksymalna temperatura użytkowania (w kontakcie z żywnością) | 100 °C |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 100 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -20 °C |
| Zalecana temperatura sterylizacji (autoklaw) | 121 °C |
| Zgodny z brytyjską normą 2019 nr 704 dotyczącą materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością | Tak |
| PFAS, ftalany i BPA dodane celowo | Nie |
| Zgodny z rozporządzeniem REACH (WE) nr 1907/2006 | Tak |
| Zgodność z rozporządzeniem (WE) 1935/2004 dot. materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością¹ | Tak |
| Zgodny z rozporządzeniem FDA CFR 21 | Tak |
| Zgodny z rozporządzeniem UE 2023/2006/WE w sprawie dobrej praktyki produkcyjnej | Tak |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.