Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
Wieszak ścienny Vikan 0615 na 3 produkty różne kolory
Cena regularna:
100,88 zł
Cena regularna:
82,02 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wieszak Vikan 0615 umożliwiający do zawieszenia od 3 produkty.
Wykonany z solidnego polipropylenu, łatwy w myciu i użytkowaniu.
Dostępne kolory: zielony, niebieski, czerwony, biały, żółty, czarny
Dane techniczne
| Rodzaj materiału | Polipropylen; guma TPE |
| Wymiary: szerokość x wysokość x długość | 170 mm x 60 mm x 240 mm |
| Waga | 0,3 kg |
| Max. wartość pH w stężeniu użytkowym | 10,5 pH |
| Min. wartość pH w stężeniu użytkowym | 2 pH |
| Max. temperatura czyszczenia (zmywarka) | 93 °C |
| Max. temperatura suszenia | Brak informacji |
| Maksymalna temperatura użytkowania (w kontakcie z żywnością) | Brak informacji |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | Brak informacji |
| Min. temperatura użytkowania | -20 °C |
| Zalecana temperatura sterylizacji (autoklaw) | 100 °C |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.