Producenci
20,00 zł
16,26 zł
20,00 zł
16,26 zł
21,40 zł
17,40 zł
21,70 zł
17,64 zł
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
Szufelka/nabierak Samlon Hillbrush SCOOP4 2721 ml/g
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mocna i wytrzymała szufelka, wyposażona w otwór do zawieszania. Pojemność 2721 ml/g.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością
Dane techniczne
| Materiał | Polipropylen |
| Pojemność | 12 L |
| Wysokość | 90 mm |
| Szerokość | 177 mm |
| Długość | 373 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,3 kg |
| Seria | SCOOP4 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.