Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Szczotka z raczką Salmon Hillbrush D9RES 406 mm twarde włosie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczotka przeznaczona do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, zakamarków w głębszych zbiornikach lub maszynach. Włosie uszczelnione żywicą.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 80 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne
| Twardość włosia | Twarde |
| Długość włosia | 40 mm |
| Uszczelnienie żywicą | Tak |
| Materiał | Poliester, Polipropylen |
| Wysokość | 147 mm |
| Szerokość | 50 mm |
| Długość | 406 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 80 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,2 kg |
| Seria | D9RES |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.