Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Szczotka wąska Salmon Hillbrush B1538 246 mm średniej twardości włosie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczotka ze stali nierdzewnej z niebieskim polipropylenowym uchwytem i poliestrowym włosiem, o bardzo wąskiej powierzchni: 2 mm szerokości. Przeznaczona do bardzo precyzyjnej pracy.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne
| Twardość włosia | Średnie |
| Długość włosia | 16 mm |
| Uszczelnienie żywicą | Nie |
| Materiał | Poliester, Polipropylen, Stal nierdzewna |
| Wysokość | 80 mm |
| Szerokość | 26 mm |
| Długość | 246 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,3 kg |
| Seria | B1538 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.