Producenci
47,00 zł
38,21 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
36,90 zł
30,00 zł
34,50 zł
28,05 zł
47,00 zł
38,21 zł
Szczotka do podłóg Salmon Hillbrush B759 305 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczotka szczotka uszczelniona żywicą, z bardzo sztywnym włosiem. Idealna do ogólnego, okazjonalnego szorowania podłóg na większych obszarach, gdzie powierzchnia jest równa i gładka. Zalecane kije ALH27, ALH7.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne
| Twardość włosia | Twarde |
| Materiał włosia | Poliester |
| Długość włosia | 42 mm |
| Materiał | Poliester, Polipropylen |
| Wysokość | 110 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Długość | 305 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,6 kg |
| Seria | B759 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.