Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Pędzel cukierniczy Salmon Hillbrush GL30 195 mm miękkie włosie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pędzel wykonany wyłącznie z żywicy, bez zawartości metalu. Przeznaczone do nakładania glazury i oleju na ciasta.
Min. temperatura użytkowania: -20 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne
| Twardość włosia | Miękkie |
| Długość włosia | 51 mm |
| Uszczelnienie żywicą | Nie |
| Materiał | Poliester, Polipropylen |
| Wysokość | 11 mm |
| Szerokość | 25 mm |
| Długość | 195 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -20 °C |
| Waga | 0,03 kg |
| Seria | GL30 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.