Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Ostrzałka Victorinox 7.8714
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przenośna, ręczna ostrzałka Victorinox 7.8715 zapewnia łatwe, szybkie i bezpieczne ostrzenie noży o prostej krawędzi ostrza, zarówno gładkiej jak i ząbkowanej. Posiada mechanizm małych, metalowych karbidowych płytek w kształcie litery V, umieszczonych pod optymalnym kątem w zewnętrznej części ostrzałki.
Dostępny kolor: szary
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Ostrzałka do noży o prostym ostrzu: ząbkowanym i gładkim |
| Dostępne kolory | Szary |
| Szerokość | 30 mm |
| Wysokość | 17 mm |
| Długość całkowita | 70 mm |
| Materiał ostrza | Małe metalowe, karbidowe płytki w kształcie litery V |
| Materiał rękojeści | Poliamid |
| Ciężar | 11 g |
| Numer artykułu | 7.8714 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.