Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Obieraczka Victorinox 6.0943.3 IOTA czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uniwersalna obieraczka VICTORINOX IOTA 6.0943.3 przeznaczona do obierania warzyw i owoców zarówno z miękką, jak i twardą skórką. Wyposażona w wyjątkowo ostre, dwustronnie ząbkowane ze stali nierdzewnej, gwarantuje precyzyjne i szybkie obieranie. Ergonomiczna rączka z wytrzymałego tworzywa PP (polipropylen) została starannie wyprofilowana, by zapewnić maksymalny komfort i pewny chwyt podczas pracy.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Obieraczka do warzyw i owoców |
| Dostępne kolory | Czarny |
| Kształt ostrza | Proste z ząkowaną krawędzią |
| Twardość ostrza | Twarde |
| Szerokość | 10 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Długość całkowita | 165 mm |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał rękojeści | Polipropylen (PP) |
| Ciężar | 20 g |
| Dodatkowe informacje | Nadaje się do mycia w zmywarce |
| Numer artykułu | 6.0943.3 |
| Seria | IOTA |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.