Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Nóż trybownik Dick MASTERGRIP 8288210 - 10 cm wygięty półelastyczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż trybownik DICK 8288210 z serii MASTERGRIP wygięty, półelastyczny o długości 10 cm. Ostrze wykonane laserowo ze stali nierdzewnej, polerowanej jest higienicznie połączone z rękojeścią. Rękojeść jest bezpieczna, trwała, nie ślizgająca się w dłoni, z szerokim miejscem na kciuk.
Kolor pomarańczowy
Dane techniczne
| Przeznaczenie | trybownik |
| Dostępne kolory | pomarańczowy |
| Twardość ostrza | półelastyczny |
| Długość ostrza | 10 cm / 13 cm |
| Szerokość | 2,28 cm |
| Wysokość | 3,74 cm |
| Długość całkowita | 23,50 cm |
| Materiał ostrza | Stal chromo-molibdenowa o wysokiej jakości stopu X55CrMo14 |
| Materiał rękojeści | Poliamid |
| Ciężar | 0,11 kg |
| Numer artykułu | 8288210 |
| Seria | Dick ERGOGRIP |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.