Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Nóż do warzyw i owoców Victorinox 6.7736.L5 - 10 cm prosty z ząbkami różowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż Victorinox 6.7736.L5 do obierania warzyw i owoców z miękką i twardą skórką, nadający się także do krojenia pieczywa. Nóż posiada ostrze o długości 10 cm, ząbkowane i niezwykle ostre, wykonane ze stali nierdzewnej. Ergonomiczna, dobrze wyprofilowana rękojeść wykonana jest z syntetycznego materiału PP.
Dostępne kolory: różowy, zielony, żółty, pomarańczowy.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Nóż do warzyw i owoców |
| Dostępne kolory | Pomarańczowy, zielony, różowy, żółty |
| Kształt ostrza | Proste z ząbkowaną krawędzią |
| Długość ostrza | 10 cm |
| Szerokość | 23 mm |
| Wysokość | 12 mm |
| Długość całkowita | 212 mm |
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Materiał rękojeści | Polipropylen (PP) |
| Ciężar | 27 g |
| Dodatkowe informacje | Nadaje się do mycia w zmywarce |
| Numer artykułu | 6.7736.L5 |
| Seria | Swiss Classic |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.