Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Miotła kątowa Salmon Hillbrush B1907RES 300 mm średniej twardości włosie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Doskonała miotła do szybkiego czyszczenia dużych powierzchni. Kątowe ułożenie włosia z jednej strony umożliwia skuteczne dotarcie do narożników i wnęk.
Włosie uszczelnione żywicą.
Dobrze pasuje do kijów ALH7 lub PLH3.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne
| Twardość włosia | Średnie |
| Długość włosia | 75 mm |
| Uszczelnienie żywicą | Tak |
| Materiał | Poliester, Polipropylen |
| Wysokość | 140 mm |
| Szerokość | 44 mm |
| Długość | 300 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,5 kg |
| Seria | B1907RES |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.