Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Miotła Salmon Hillbrush B993RES 305 mm twarde włosie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uniwersalna miotła do usuwania większych zanieczyszczeń. Włosie uszczelnione żywicą.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne
| Twardość włosia | Twarde |
| Długość włosia | 57 mm |
| Uszczelnienie żywicą | Tak |
| Materiał | Poliester, Polipropylen |
| Wysokość | 127 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Długość | 305 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,7 kg |
| Seria | B993RES |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.