Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Miotła Salmon Hillbrush B849RES 305 mm miękkie włosie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytrzymała miotła jest przeznaczona do stosowania w bardziej suchych, zakurzonych lub pełnych mąki miejscach. Włosie uszczelnione żywicą.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne
| Twardość włosia | Miękkie |
| Długość włosia | 51 mm |
| Uszczelnienie żywicą | Tak |
| Materiał | Poliester, Polipropylen |
| Wysokość | 124 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Długość | 305 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,7 kg |
| Seria | B849RES |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.