Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Miotła Salmon Hillbrush B757 305 mm twarde włosie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Miotła do usuwania dużych zanieczyszczeń, przeznaczona do użytku na zewnątrz, w miejscach, gdzie wymagana jest całkowicie plastikowa, odporna na rdzę i gnicie konstrukcja, Bardzo wytrzymała.
Zalecane kije: ALH27 lub ALH8.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością
Dane techniczne
| Twardość włosia | Twarde |
| Długość włosia | 109 mm |
| Uszczelnienie żywicą | Nie |
| Materiał | Poliester, Polipropylen |
| Wysokość | 174 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Długość | 305 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,7 kg |
| Seria | B757 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.