Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Miotła Salmon Hillbrush B1906 300 mm średniej twardości włosie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Miotła przeznaczona do stosowania z szufelką, stąd trzon na kij skierowany jest do góry.
Zalecane kije: ALH30, ALH7, ALH27, PLH3.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne
| Twardość włosia | Średnie |
| Długość włosia | 75 mm |
| Uszczelnienie żywicą | Nie |
| Materiał | Poliester, Polipropylen |
| Wysokość | 140 mm |
| Szerokość | 44 mm |
| Długość | 300 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,4 kg |
| Seria | B1906 |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.