Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Miotła Salmon Hillbrush B1852RES 252mm średniej twardości włosie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Miotła przeznaczona do stosowania z szufelką, stąd trzon na kij skierowany jest do góry. Smukła i wąska konstrukcja sprawia, że świetnie nadaje się do czyszczenia narożników.
Włosie uszczelnione żywicą.
Zalecane kije: ALH30, ALH7, ALH27, PLH3.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością
Dane techniczne
| Twardość włosia | Średnie |
| Długość włosia | 92 mm |
| Uszczelnienie żywicą | Tak |
| Materiał | Poliester, Polipropylen |
| Wysokość | 160 mm |
| Szerokość | 44 mm |
| Długość | 252 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,3 kg |
| Seria | B1852RES |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.