Producenci
37,36 zł
30,37 zł
160,94 zł
130,85 zł
120,72 zł
98,15 zł
32,17 zł
26,15 zł
52,85 zł
42,97 zł
Miotła Salmon Hillbrush B1082RES 390 mm miękkie włosie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lekka zwrotna miotła przeznaczona do intensywnego użytkowania. Jest idealna do mniejszych, ciasnych powierzchni. Włosie uszczelnione żywicą.
Min. temperatura użytkowania: -18 °C
Maksymalna temperatura użytkowania: 79 °C.
Dopuszczona do kontaktu z żywnością
Dane techniczne
| Twardość włosia | Miękkie |
| Długość włosia | 45 mm |
| Uszczelnienie żywicą | Tak |
| Materiał | Poliester, Polipropylen |
| Wysokość | 113 mm |
| Szerokość | 55 mm |
| Długość | 390 mm |
| Maksymalna temperatura użytkowania (bez kontaktu z żywnością) | 79 °C |
| Min. temperatura użytkowania | -18 °C |
| Waga | 0,5 kg |
| Seria | B1082RES |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.